Top

Hakkımızda

Hakkımızda

Tek idealimiz, kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır...

Bayram Metal'in görevi, çığır açıcı ve randımanlı bir şekilde doğal kaynaklar ve ürünler geliştirerek daha tutarlı bir toplum oluşturmaktır. Bayram Metal'in 30 yılı aşkın tarihi boyunca, hayati doğal kaynakları işleyerek dünya genelinde insanların hayatlarına katkı sağlayan işler geliştirdik. Alüminyum'un yenilikçi kullanımlarıyla, uzun ömürlü ürünlerin üretimini geliştirmeye devam ediyoruz. Kâr ihtiyacı ve toplumun ihtiyaçlarını dengelemek için bilinçli bir çaba gösterme sorumluluğu taşıyoruz. İş taleplerinin ve toplumsal taleplerin birbirine bağlı ve ayrılmaz olduğuna inanıyoruz.


Toplumsal başarı olmadan gerçek ve uzun süreli iş başarısına sahip olamayız. Hammaddelerin çıkarılması ve tüm üretim süreçleri, gelecek kuşaklar için hayati önem taşıyan yenilenemeyen kaynakların kullanılmasında ve çevre ve toplum üzerinde bir dereceye kadar etki sahibidir. Alüminyum üretimi de buna istisna değildir. Bunlar hem bilimsel hem de etik açıdan zorlu konulardır. Sorunlarla yüzleşmek, değerlerimize meydan okur. Bazı değerler evrenseldir, bazıları ise değildir. Değerler, gerçekler temeli olmadan tartışılamaz.

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içi ve yurt dışında iletişim zincirini büyüterek en çok tercih edilen alüminyum külçe üretiminde, rekabet gücümüzü arttırmak.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren,
Sektörün öncülüğünü yapan,
Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Kalite Politikamız

• ISO 9001: 2015 sertifikalı bir şirketiz, kalite ana önceliğimiz ve merkezimizdir.
• Çeşitli amaçlarda kullanılan alaşımlı külçe alüminyum ve zamak üretmek, mevcut yasal ve düzenleyici şartlarla beraber her defasında müşteri şartlarını da sağlayarak en üst seviyede müşteri memnuniyetini yakalamak asli görevimizdir.
• Kalite yönetim sistemimiz ve kalite hedeflerimize yön gösteren kalite politikamız, stratejik yönümüzü destekler ve önemli organizasyonal değişiklikler sonrasında ve periyodik zamanlarda güncellenerek çalışanlarca anlaşılması sağlanır, ayrıca ilgili taraflara ve kamuya iletilir.
• Proses yaklaşımını benimsemiş kurumsal yapımız, dış sağlayıcılarla karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kurar, kontrol yapımız gerçek verilerle analizler yaparak, etkin bir iletişim kurarak, çalışanların sistem çalışmalarına katılımlarını artırarak, riskleri önceden belirleyerek. önleyici bir yaklaşımla süreçlerinde sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

Sertifikalarımız

Kaliteyi, yaşam biçimi olarak kabul etmiş firmamız, kendisini bir çok alanda kalite belgesi ile taçlandırmıştır.
SertifikalarımızSertifikalarımızSertifikalarımızSertifikalarımızSertifikalarımızSertifikalarımız
WhatsappWhatsapp