Top

Hammadde

Bayram Metal, gezegenimizin en değerli kaynaklarından biri olan alüminyumun geri dönüşümü ile yeni ve modern bir geleceğin gelişimine aktif olarak katkıda bulunur.

Sonsuz geri dönüşümü mümkün olduğu için Bayram Metal'in son teknoloji tesislerinde, ömrünün sonuna ulaşan ve üretim atıklarından elde edilen alüminyum hurdaları etkin bir şekilde değerlenmektedir.

Alınan her materyal titiz kontrollere tabi tutulur ve farklı aşamalarda işleme alınarak alüminyum yeni, yüksek ve kaliteli bir ürüne dönüştürülür.

Böylece Bayram Metal, gelecek nesiller için kalan atıkları elimine eder ve sağladığı faydalar bakımından benzersiz özellikleri olan doğal bir kaynak sağlar.

Bayram Metal çalışanlarının uzmanlığı ve tecrübesiyle, modern tesisleri sayesinde, aşağıda örneklerini gördüğünüz çok çeşitli alüminyum hurdalarının nasıl geri dönüştürüleceğini çok iyi bilir.

Alüminyum Hurdalar

Alüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum HurdalarAlüminyum Hurdalar
WhatsappWhatsapp